Kuchenka mikrofalowa Cocinero
- Moc: 1200
- Średnica talerza: 24.5
- Moc grilla: 900
- Pełna specyfikacja
Dzięki kuchence mikrofalowej Esperanza szybko i łatwo przygotujesz obiad lub kolację. Duża pojemność i wiele programów do gotowania i rozmrażania produktów z pewnością ułatwią przygotowanie potraw. Nie musisz już spędzać godzin w kuchni smaczny posiłek przygotujesz w kilka minut.
Dzięki 14 programom automatycznego gotowania popularnych potraw, możesz przygotować posiłek po prostu obracając pokrętło i naciskając przycisk.
Kuchenka pozwala na gotowanie w mikrofalach w połączeniu z funkcją grilla. Umożliwia to przyrządzanie potraw bardziej chrupiących na wierzchu. Dzięki temu zawsze przygotujesz swoje ulubione danie w ten sam, ulubiony sposób.
Talerz obrotowy zapewnia równomierne podgrzewanie potraw. Dzięki niemu Twoje danie będzie zawsze idealnie podgrzane na zewnątrz i w środku. Smacznego!
- Zużycie prądu: 230V/50 Hz, 1200 W (mikrofale), 900 W (grill)
- Moc wyjściowa mikrofal: 700 W
- Częstotliwość pracy: 2450 MHz
- Wyświetlacz LED: czas gotowania, poziom mocy, wskaźniki, godzina, aktualny status gotowania
- Zakres minutnika: 60 minut
- 14 fabrycznie ustawionych programów gotowania popularnych, codziennych potraw
- Program rozmrażania
- 2 programy łączone: mikrofale + grill
- Talerz obrotowy o średnicy 245 mm
- Pojemność: 20 litrów
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 1200 |
| Średnica talerza | 24.5 |
| Moc grilla | 900 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Funkcje (AGD) (mikrofale) | Timer |
| Ilość programów | 14 |
| Waga | 11.3 |
| Pozostałe parametry | Wymiary komory: 31.5 x 29.7 x 19.8 cm |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Pojemność | 20 |
| Wysokość | 26.5 |
| Szerokość | 36 |
| Głębokość | 44.6 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Grill | tak |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Termoobieg | nie |
| Waga | 12200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 385 x 495 x 285 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |