adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort to HDMI (max 4K/30Hz)
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
21,54 zł / szt
26,49 zł brutto
- Adapter DisplayPort do HDMI - w przystępnej cenie oraz Plug & Play
- Używaj tylko z portami DisplayPort oznaczonymi "DP++"
- W przypadku DisplayPort z DisplayLink, maksymalna rozdzielczość będzie wynosić 4K / 30 Hz (np. stacje dokujące i-tec lub adaptery wideo z numerem produktu zaczynającym się od CAxxxxxxxxx).
- W przypadku połączenia DisplayPort z Thunderbolt, maksymalna rozdzielczość będzie wynosić 4K / 30 Hz (np. stacje dokujące i-tec lub adaptery wideo o numerze produktu zaczynającym się od TBxxxxxxxxx).
- W przypadku połączenia DisplayPort z USB-C, maksymalna rozdzielczość będzie wynosić FHD (1080p) / 60 Hz (np. stacje dokujące i-tec lub adaptery wideo o numerze produktu zaczynającym się od C31xxxxxxxxx).
Specyfikacja techniczna
| Producent | i-tec |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Wymiary | 62 x 22 x 12 mm |
| Waga | 11 |
| Wymagania sprzętowe | Urządzenie z wolnym portem DisplayPort z obsługą DP++ |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 x 160 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |