fotele biurowe
Krzesło gamingowe GXT708W RESTO białe
- Regulacja: Wysokość siedziska
- Wymiary:
1340 x 740 x 660 mm
- Waga: 20.5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
604,21 zł / szt
743,18 zł brutto
Krzesło gamingowe GXT708W RESTO
Ergonomiczny fotel gamingowy zaprojektowany z myślą o wielogodzinnych komfortowych sesjach gamingowych.
- Pełny obrót o 360 °
- Podłokietniki z regulacją wysokości
- Podnośnik gazowy klasy 4 do regulacji wysokości
- Oparcie regulowane 90-180
- Siedzisko uchylne z możliwością blokowania.
- W zestawie zdejmowana i regulowana poduszka lędźwiowa i karkowa
- Mocna i solidna metalowa rama podstawy
- Wytrzymałe, podwójne kółka, które toczą się płynnie
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Regulacja | Wysokość siedziska |
| Wymiary | 1340 x 740 x 660 mm |
| Waga | 20.5 |
| Video | |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Ergonomiczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 21000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 290 x 830 x 660 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup | Gratis | Gratis |