ogrodowe
Koszyk piknikowy Stitch
- Nr katalogowy:
7600312510
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
50.31 zł / szt
61.88 zł gross
Koszyk piknikowy Stitch
19 akcesoriów w zestawie, w tym: gofry, kubeczki, sztućce, talerze. Wyprodukowany we Francji.
| Weight | 384 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 250 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600312510 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Rodzaj | Kosze piknikowe |
| Wymiary | 26,4 x 18,8 x 12,7 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,7 x 25,2 x 12,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |