bańki mydlane
Kosiarka na bańki
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
006133
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
55,90 zł / szt
68,76 zł brutto
Kosiarka na bańki
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 006133 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Maszynki |
| Wymiary | 54 x 48 x 25 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35,5 x 18,5 x 27 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 1348 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 360 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |