Status: Brak na stanie
66,50 zł / szt
81,80 zł brutto
Zostań małym ogrodnikiem dzięki kosiarce Little tikes! Kosiarka jest wyposażona w elementy, dzięki którym wygląda jak prawdziwa kosiarka!
- Bezpieczna, lekka i wygodna konstrukcja.
- Ruchome kulki naśladujące dźwięk koszenia.
- Demontowany i otwierany zbiornik paliwa.
- Pociągnięcie sznurka uruchamia dźwięk silnika
| Waga | 1772 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 325 x 535 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 633614 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Tematyka | Kosiarki |
| Waga | 1.9 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32.4 x 13.3 x 53.3 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |