Kosiarka Bosch
- Nr katalogowy:
2780
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Kosiarka Bosch
Kosiarka jest w kolorze ciemnozielonym z czarną rączką do prowadzenia i kolami. Koła są ruchome, więc kosiarka może poruszać się po różnych powierzchniach. Wnętrze kosiarki jest puste, dzięki czemu ma ona odpowiednią, niską wagę dla zabawy dzieci, a do jej ewentualnego przenoszenia na górze obudowy umieszczono specjalny uchwyt. Ważnym elementem tej kosiarki jest także zdejmowany kosz na odpady. Popularna zabawka ogrodnicza jest wyposażona w imitację elektrycznego rozrusznika umieszczonego na rączce kosiarki. Kosiarka podczas toczenia się wydaje realistyczne odgłosy terkotania, a koła przy poruszaniu dodatkowo wesoło dudnią. Czarny uchwyt w postaci rączki do prowadzenia kosiarki ma około 45 cm długości, co daje odpowiednio około 55 cm wysokości i 22 cm szerokości gotowego do zabawy sprzętu ogrodniczego. Kosiarka z pewnością spodoba się wszystkim dzieciom uwielbiającym zabawy w ogrodnika. Dzięki wysokiej jakości wykonania, zestaw będzie służyć przez długi czas.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Nr katalogowy | 2780 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kosiarki |
| Wymiary | 55 x 22 x 19,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 230 x 570 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |