konwertery TV SAT
Konwerter satelitarny QUAD 65dB MCTV-629
- Zysk anteny: 65
- Rodzaj: Quad
- Złącza: F
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
28,22 zł / szt
34,71 zł brutto
Wysokiej jakości, uniwersalny konwerter satelitarny quad ( LNB ) MCTV-629. Umożliwia podłączenie czterech odbiorników satelitarnych lub dwóch odbiorników SAT z nagrywarką i dwoma niezależnymi głowicami (wejściami LNB) np.: dekoder telewizji n, n-box recorder.
| Waga | 202 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 70 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Zysk anteny | 65 |
| Rodzaj | Quad |
| Złącza | F |
| Częstotliwość wejściowa | 10,7~11,7 GHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 1100~2150 MHz |
| Współczynnik szumów | 0.1 |
| Pozostałe parametry | - Pełna obsługa HDTV |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |