gramofony
Konwerter nagrań BT TX-137
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Prękość płyty: 33 RPM
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
439,00 zł / szt
539,97 zł brutto
Technaxx Gramofon TX-137
- Digitalizacja płyt winylowych/kaset/CD/radio lub AUXIN na USB do 32 GB
- Odtwarzanie i nagrywanie muzyki przez Bluetooth 5.0
- Odtwarzanie plików muzycznych MP3/WMA z urządzeń USB/CD//Bluetooth
- Nie jest wymagany komputer/notebook
- Wyjście RCA do podłączenia do systemów HiFi
- Gramofon z automatycznym/ręcznym zatrzymaniem i 3 prędkościami: 33, 45, 78 obr./min
- Wbudowane głośniki stereo
- Wbudowane odtwarzacze kasetowe i CD
- Wbudowane radio FM/DAB+
- Wejście AUX-IN 3,5 mm i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
- Wysokiej jakości konstrukcja z funkcjonalną obsługą
| Waga | 8600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 550 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Prękość płyty | 33 RPM |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Moc wyjściowa | 9 |
| Zgrywanie dźwięku | Kartę pamięci |
| Regulacja pitch | Nie |
| Wymiary | (dł.) 48,0 x (szer.) 43,0 x (wys.) 19,5 cm |
| Waga | 7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Kolor | Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |