adaptery
Konwerter HDMI do DP 4K M 30Hz
- Zastosowanie: Wideo
- Porty wejścia: 1 x HDMI
- Porty wyjścia: 1 x DisplayPort
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
54,35 zł / szt
66,85 zł brutto
Kabel aktywny konwerter sygnału HDMI 4K na DisplayPort, 0.15m czarny
Adapter umożliwia podłączenie odbiornika takiego jak monitor, projektor ze złączem DisplayPort do nadajnika takiego jak komputer, konsola ze złączem HDMI, adapter nie wymaga dodatkowego zasilania.
- Adapter HDMI żeński do DisplayPort męski aktywny
- Adapter sygnału umożliwiający podłączenie monitora, projektora innego odbiornika ze złączem DispalyPort do komputera, konsoli innego nadajnika sygnały ze złączem HDMI
- Obsługuje rozdzielczości do 4K przy 30 Hz
- Adapter jednokierunkowy żródło HDMI -> dbiornik DisplayPort
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 90 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Zastosowanie | Wideo |
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 1 x DisplayPort |
| Wymiary | Długość kabla: 15 cm |
| Waga | 43 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne | Transmisja sygnału: audio + wideo |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |