adaptery
Konwerter HDMI do DP 4K M 30Hz
- Zastosowanie: Wideo
- Porty wejścia: 1 x HDMI
- Porty wyjścia: 1 x DisplayPort
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
54.35 zł / szt
66.85 zł gross
Kabel aktywny konwerter sygnału HDMI 4K na DisplayPort, 0.15m czarny
Adapter umożliwia podłączenie odbiornika takiego jak monitor, projektor ze złączem DisplayPort do nadajnika takiego jak komputer, konsola ze złączem HDMI, adapter nie wymaga dodatkowego zasilania.
- Adapter HDMI żeński do DisplayPort męski aktywny
- Adapter sygnału umożliwiający podłączenie monitora, projektora innego odbiornika ze złączem DispalyPort do komputera, konsoli innego nadajnika sygnały ze złączem HDMI
- Obsługuje rozdzielczości do 4K przy 30 Hz
- Adapter jednokierunkowy żródło HDMI -> dbiornik DisplayPort
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 90 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Zastosowanie | Wideo |
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 1 x DisplayPort |
| Wymiary | Długość kabla: 15 cm |
| Waga | 43 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne | Transmisja sygnału: audio + wideo |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |