Kontroler Clutch Tanto Mini WD Gaming Controller - 8B1S0AA
- Wibracje: Tak
- Liczba gałek analogowych: 2
- D-pad: 4-kierunkowy
- Pełna specyfikacja
Kontroler Clutch Tanto Mini WD Gaming Controller - 8B1S0AA
Młodsi miłośnicy konsoli Xbox oraz gracze, którzy szukają mniejszego, łatwiejszego do przenoszenia kontrolera, otrzymują idealne rozwiązanie w postaci HyperX Clutch Tanto. Kontroler dla graczy HyperX Clutch Tanto to kompaktowy, oficjalnie licencjonowany przez Xbox, przewodowy kontroler, zapewniający wszystkie standardowe przyciski i opcje sterowania. Urządzenie waży zaledwie 165 g i z łatwością mieści się w plecaku lub kieszeni, zapewniając rozrywkę po szkole. Wystarczy podłączyć kontroler do konsoli Xbox Series X|S za pomocą przewodu USB-C na USB-A i już po chwili można cieszyć się ulubionymi grami na PC, Steam Deck lub kompatybilne urządzenia z systemem Android1. Kontroler wyposażony jest również w 3,5 mm gniazdo stereo, dzięki któremu można z łatwością łączyć się ze swoim ulubionym zestawem słuchawkowym i zadbać o potrzebny do odniesienia sukcesu sprzęt, nawet gdy przebywa się poza domem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Waga | 240 |
| Pozostałe parametry | Waga samego kontrolera, bez kabli: 165 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 2.95 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Waga | 367 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 160 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |