Gaming
Kontroler bezprzewodowy GXT1246B Muta do Nintendo Switch
- Wibracje: Tak
- Funkcje specjalne: Turbo
- Liczba gałek analogowych: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
97,48 zł / szt
119,90 zł brutto
Kontroler bezprzewodowy GXT1246B Muta do Nintendo Switch
Kontroler bezprzewodowy do konsoli Nintendo Switch udostępniający sterowanie ruchem i wibracje
- Granie w trybie bezprzewodowym lub przewodowym przy użyciu połączenia Bluetooth lub dostarczonego kabla do grania i ładowania
- Nowy poziom wrażeń związanych z konsolą Switch dzięki wygodnym rozgrywkom w trybie telewizyjnym lub stołowym
- Kompletny układ przycisków zapewnia pełną kontrolę w grach na konsoli Switch oraz umożliwia korzystanie z funkcji zrzutu ekranu i strzelania Turbo
- Większe poczucie zanurzenia w grze dzięki czujnikowi sterowania ruchem i wibracji Dual Shock
- Wbudowany akumulator zapewniający nawet 15-godzinny* czas grania
- Odpowiedni do konsol Nintendo Switch, Switch OLED i Switch Lite
* Czas działania akumulatora na podstawie przeciętnego użytkowania, może się różnić w zależności od warunków
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Funkcje specjalne | Turbo |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wymiary | 61 x 161 x 111 mm |
| Waga | 218 |
| Liczba przycisków | 15 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Nintendo Switch |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 175 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |