Kontroler AP DNH-100 Nuclias Connect
- Pasuje do:
- DAP-2230 (Single-Band N300, F/W ver. 2.0)
- DAP-2310 (Single-Band N300, F/W ver. 2.0)
- DAP-2360 (Single-Band N300, F/W ver. 2.0)
- DAP-2610 (Dual-Band Wave 2 AC1300, F/W ver. 2.0)
- DAP-2620 (Dual-Band Wave 2 AC120
- Standardy: 802.3ab
- Obsługiwana liczba urządzeń: 100
- Pełna specyfikacja
Dedykowany kontroler sprzętowy Nuclias Connect do scentralizowanego zarządzania AP
Kontroler Nuclias Connect, który obsługuje wiele modeli punktów dostępowych D-Link i umożliwia zarządzanie maksymalnie 100 urządzeniami, fabrycznie wyposażono w oprogramowanie do zarządzania siecią Nuclias Connect. Kontroler Nuclias Connect jest przeznaczony do obsługi małych i średnich firm oraz większych środowisk sieciowych. Dołączony zestaw montażowy umożliwia szybkie i bezpieczne wdrożenie w szafie.
Bezpłatna aplikacja Nuclias Connect
Zdalnie zarządzaj siecią dzięki bezpłatnej aplikacji Nuclias Connect. Natychmiast wykrywaj swoje urządzenia w sieci i zdalnie przesyłaj pliki konfiguracyjne za pomocą intuicyjnego interfejsu. Ciesz się wygodą zdalnego zarządzania siecią w podróży, dzięki aplikacji Nuclias Connect dostępnej na urządzenia z systemem iOS oraz Android.
| Waga | 1240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 205 x 270 x 75 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Standardy | 802.3ab |
| Obsługiwana liczba urządzeń | 100 |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Pobór mocy | 6.5 |
| Wymiary | 190 x 100 x 31 mm |
| Waga | 529 |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: FCC, CE, UL, BSMI |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 30000 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Protokoły uwierzytelniania i dostępu | Uwierzytelnianie poprzez konfigurowalny Captive Portal, 802.1x, Radius Server, POP3, LDAP oraz AD |
| Typ obudowy | Desktop |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |