konsole
Konsola Playstation 5 Digital D Dualsense White/EMAE
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: 1 x USB 3.0
- Kontroler ruchu: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 918,40 zł / szt
2 359,63 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sony |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Kontroler ruchu | Nie |
| Wymiary | 358 x 216 x 80 mm |
| Waga | 2.6 |
| Pojemność dysku | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 4598 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 430 x 360 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |