stacje dokujące/replikatory portów
Koncentrator USB-C Multiport 50H55UT#ABB
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 2 x USB 3.1 Type C
- Wymiary:
21,5 x 150 x 55 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
335,12 zł / szt
412,20 zł brutto
USB-C Multiport 50H55UT#ABB
Odkryj nowe możliwości z uniwersalnym wieloportowym koncentratorem USB-C HP, który od teraz obsługuje każdy komputer zgodny ze standardem USB-C. Siedem portów, jeden przewód zasilania i transmisji danych z funkcją passthrough oraz cała masa urządzeń peryferyjnych, które możesz podłączać wedle uznania. Rozwiązanie pozwala również na obsługę dwóch monitorów 4K za pośrednictwem portów HDMI 2.0 i DisplayPort 1.2. Ten koncentrator spełni wszystkie Twoje potrzeby związane z łącznością.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.1 Type C |
| Wymiary | 21,5 x 150 x 55 mm |
| Waga | 115 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania sprzętowe | Minimalne wymagania systemowe: USB Type-C (zasilanie przez USB, Alt Mode DisplayPort) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 65 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |