bujaki
Koń na biegunach brązowo-biały
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
182474
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
129,00 zł / szt
158,67 zł brutto
Koń na biegunach brązowo-biały
Po naciśnięciu na ucho, koń wydaje odgłosy, rusza pyskiem i ogonem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 182474 |
| Rodzaj | Konie na biegunach |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 60 x 21,5 x 52 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Drewno |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4028 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 610 x 570 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |