Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
113,99 zł / szt
140,21 zł brutto
Kombajn zdalnie sterowany
Kombajn zapewni Ci niezapomniane chwile rozrywki. Dzięki efektom świetlnym i dźwiękowym, każda jazda tym kombajnem stanie się jeszcze bardziej realistyczna i emocjonująca. Sterowanie pojazdem we wszystkich kierunkach sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy operator maszyny rolniczej. Zabawa kombajnem to doskonały sposób na rozwijanie zdolności manualnych i koordynacji ruchowej. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu zdalnemu, każde manewry będą wyzwaniem, które pozwoli Ci doskonalić swoje umiejętności.
| Waga | 1050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 250 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 012050 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Kombajny |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 14 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |