Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
113.99 zł / szt
140.21 zł gross
Kombajn zdalnie sterowany
Kombajn zapewni Ci niezapomniane chwile rozrywki. Dzięki efektom świetlnym i dźwiękowym, każda jazda tym kombajnem stanie się jeszcze bardziej realistyczna i emocjonująca. Sterowanie pojazdem we wszystkich kierunkach sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy operator maszyny rolniczej. Zabawa kombajnem to doskonały sposób na rozwijanie zdolności manualnych i koordynacji ruchowej. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu zdalnemu, każde manewry będą wyzwaniem, które pozwoli Ci doskonalić swoje umiejętności.
| Weight | 1050 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 250 x 335 cm |
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 012050 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Kombajny |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 14 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |