plastyczne
Kolorowanka Bluey malowanie po numerach
- Nr katalogowy:
BY00003
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
10,90 zł / szt
13,41 zł brutto
Malowanie po numerkach Bluey
Zestaw kreatywny Bluey to bogaty zestaw do kreatywnej zabawy dla dziecka.
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 240 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Nr katalogowy | BY00003 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Liczba kolorów | 10 |
| Rodzaj | Szablony i malowanki |
| Marka | Bluey |
| Wymiary | 29 x 23 x 1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |