plastyczne
Kolorowanka Bluey malowanie po numerach
- Nr katalogowy:
BY00003
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
10.90 zł / szt
13.41 zł gross
Malowanie po numerkach Bluey
Zestaw kreatywny Bluey to bogaty zestaw do kreatywnej zabawy dla dziecka.
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Nr katalogowy | BY00003 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Liczba kolorów | 10 |
| Rodzaj | Szablony i malowanki |
| Marka | Bluey |
| Wymiary | 29 x 23 x 1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 240 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |