koce/poduszki el.
Koc elektryczny SUB 181BL
- Moc: 60
- Regulacja temperatury: Tak
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
104.88 zł / szt
129.00 zł gross
| Weight | 1400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 410 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Moc | 60 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Wymiary | 150 x 80 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu zasilającego | 2 |
| Timer | Nie |
| Materiał | Polar |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |