Klocki Skoda Scala 1.0 TSI
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 70
- Nr katalogowy:
24582
- Pełna specyfikacja
Škoda Scala 1.0 TSI
Škoda Scala to popularny 5-drzwiowy hatchback z segmentu samochodów kompaktowych. Produkowany od 2019 roku z powodzeniem zastąpił wcześniejszy model Rapid. Jest od niego większy i charakteryzuje się wyższym standardem wykonania. Nazwa samochodu pochodzi z języka łacińskiego i oznacza schody bądź drabinę. Jest to nawiązanie do rozwoju, jaki się dokonał na tle Škody Rapid.
Model z klocków konstrukcyjnych COBI bardzo wiernie oddaje charakterystyczne kształty oryginalnego samochodu, Škoda Scala. Dzięki 70 elementom możliwe są drobne modyfikacje i przeróbki pojazdu. Na klockach znajdują się trwałe nadruki, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnego użytkowania. Obracające się koła wyposażone w opony idealnie nadają się do poruszania modelem w trakcie zabawy.
Klockowy model samochodu doskonale uzupełnia kolekcję samochodów współczesnych, youngtimerów oraz aut historycznych wydawanych przez COBI w modelarskiej skali 1:35. Škoda Scala to świetny pomysł na upominek dla miłośników motoryzacji, kolekcjonerów, a także dzieci i młodzieży zainteresowanych motoryzacją i techniką. Dzięki czytelnej i przejrzystej instrukcji klockowe auta są proste w budowie. To idealny zestaw na początek przygody z Polskimi klockami konstrukcyjnymi COBI!
- 70 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
| Waga | 146 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48 x 142 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 70 |
| Nr katalogowy | 24582 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 12,5 x 6,5 x 4,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Seria | Skoda |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |