Klocki Skoda Octavia RS
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 2405
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Škoda Octavia RS
Škoda Octavia to bardzo popularny samochód osobowy klasy kompaktowej produkowany pod czeską marką Škoda od 1996 roku. W 2020 roku zadebiutował model Škoda Octavia RS czwartej generacji, który od tego czasu dynamicznie zdobywa rynek. Po raz pierwszy w ofercie COBI przedstawiamy współczesny samochód osobowy w dużej skali 1:12. Ogromny klockowy model ma aż 37 cm długości i składa się z 2405 wysokiej jakości elementów. Ten zaawansowany technicznie zestaw klocków został wydany na oryginalnej licencji marki Škoda. Realistyczny model wyróżnia się zastosowaniem dużej ilości wysokiej jakości nadruków! Całkowicie zrezygnowaliśmy z naklejek. Specjalnie na potrzeby tak dużych zestawów zaprojektowano nowe elementy, zapewniające dodatkowe funkcjonalności. Ruchoma kierownica, którą możemy skręcać koła, zawiasy do otwieranych drzwi, elementy karoserii i wykończenia. Pod uchylną maską znajduje się odwzorowany z klocków silnik. Liczne detale takie jak światła, zegary, koła, logotypy, wyposażenie wnętrza tworzą spójną całość z doskonale odwzorowaną charakterystyczną bryłą tego pojazdu.
Model jest idealny dla kolekcjonerów oraz miłośników motoryzacji. Czytelna i intuicyjna instrukcja prowadząca przez kolejne kroki oraz klocki zapakowane w numerowane woreczki sprawiają, że proces budowy przebiega sprawnie i jest satysfakcjonujący.
Škoda Auto to czeski producent samochodów osobowych założony w 1895 roku w Mládej Boleslavi. Od 1991 roku Škoda należy do grupy Volkswagen AG, a jej samochody są oferowane na całym świecie.
- 2405 wysokiej jakości elementów
- Produkt na oryginalnej licencji Škoda
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Duża skala modelarska 1:12
| Waga | 2745 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 445 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 2405 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 24343 |
| Rozmiar zestawu | Bardzo duży |
| Wymiary | 38,5 x 16,5 x 12,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 45 x 11 x 33.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Seria | Skoda |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |