zawody
BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
L8402
- Tematyka: Narzędzia
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
54,60 zł / szt
67,16 zł brutto
Doskonała imitacja prawdziwej wkrętarki firmy BOSCH!
Zabawka wyposażona jest w różne końcówki.Posiada dwie prędkości i dwa kierunki obrotów (w lewą i prawą stronę).Zestawy firmy Klein to dorosłe życie w małych rączkach naszych dzieci. Dzięki tak wspaniałym i realistycznym zestawom, dzieci podczas zabawy wczuwają się w rolę dorosłych, są lekarzami, ogrodnikami, mechanikami, gospodyniami domowymi, strażakami czy policjantami, wykonują wiele czynności zupełnie jak w dorosłym życiu. Zabawka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 3 lat.
| Waga | 497 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 230 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | L8402 |
| Tematyka | Narzędzia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 6,5 x 21 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |