Klocki Sd.Kfz. 234/2 Puma
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 470
- Nr katalogowy:
2287
- Pełna specyfikacja
Sd.Kfz. 234/2 Puma
Klockowy model niemieckiego ciężkiego samochodu opancerzonego Sd.Kfz 234/2 PUMA został zaprojektowaliśmy w skali 1:35 przy wykorzystaniu 470 elementów. Po zbudowaniu pojazd ma 20 cm długości i rozmiarem pasuje zarówno do figurek, jak i innych pojazdów wydawanych przez nas w tej skali. Pojazd zachwyca bardzo zgrabną konstrukcją, kamuflażem oraz nadrukami, które czynią z niego bardzo ważną pozycję w Kolekcji Historycznej COBI. Nie ma tutaj naklejek, zastosowaliśmy tylko trwałe nadruki. Pojazd posiada ruchome elementy takie jak koła, wieża i działo. W komplecie znajduje się figurka przedstawiająca członka załogi samochodu pancernego. Całość zestawu uzupełnia tabliczka z nazwą pojazdu. Zestaw to pozycja obowiązkowa nie tylko dla młodych pasjonatów historii a przede wszystkim dorosłych kolekcjonerów i fanów techniki wojskowej. Buduj historię, klocek po klocku!
Sd. Kfz. 234/2 Puma to niemiecki opancerzony pojazd kołowy używany podczas II wojny światowej. Był wyposażony w armatę 50 mm umieszczoną w całkowicie opancerzonej wieżyczce. Od września 1943 do września 1944 wyprodukowano 101 tych pojazdów. Samochód posiadał silnik wysokoprężny typu Tatra 103 i rozwijał znaczną prędkość maksymalną rzędu nawet 90 km/h. W terenie radził sobie niemal tak dobrze, jak pojazdy gąsienicowe.
- 470 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- 100% nadruków, bez naklejek
- Figurka żołnierza
- Historyczne nadruki!
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Tabliczka z nazwą
| Waga | 585 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 290 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 470 |
| Nr katalogowy | 2287 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | 20 x 7,5 x 11 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 6 x 28 cm |
| Akcesoria w zestawie | Figurka |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |