Klocki Pitagorasa Rubanta 30 elementów
- Liczba elementów: 30
- Nr katalogowy:
119403
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Klocki Pitagorasa Rubanta 30 elementów
Klocki Pitagorasa z kolekcji RUBANTA to najprostszy sposób by dzieci w przystępny sposób poznały i zapamiętały podstawowe twierdzenie matematyczne - zasadę Pitagorasa tj. suma kwadratów długości przyprostokątnych jest równa kwadratowi długości przeciwprostokątnej trójkąta prostokątnego.
Choć samo twierdzenie brzmi niezwykle groźnie i skomplikowanie to zabawa klockami pozwoli je dziecku zwizualizować i bez wkuwania zapamiętać. Matematyka jest piękna... wystarczy ją tylko przedstawić dziecku w sposób zaciekawiający i intrygujący, a nie zniechęcający.
Zestaw klocków i załączone w książeczce propozycje zadań dostarczają dzieciom odpowiedniej formy aktywności, rozwijając percepcje wzrokową i motoryczną, usprawniając zarazem pamięć, koncentrację i wyzwalając jednocześnie pokłady dziecięcej kreatywności.
Polecamy zakup zestawu 15 elementów i 30 elementów - książeczka zawiera pomysły także na wykorzystanie 45 klocków.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 30 |
| Nr katalogowy | 119403 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 39 x 9 x 26 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 766 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 390 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |