konstrukcyjne
Klocki małych geniuszy - Kwiatki
- Liczba elementów: 90
- Nr katalogowy:
118444
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,50 zł / szt
16,61 zł brutto
Fantastyczne, unikatowe klocki rozwijające wyobraźnię oraz postrzeganie przestrzenne dziecka.
Aż 90 elementów w 10 kolorach pozwala stworzyć fantastyczne figury, zaczynając od tych prostych takich jak gwiazdka, literki i cyferki poprzez nieco trudniejszą żaglówkę, wiatrak czy samolot.
Zabawka rozwija dziecięcą kreatywność, a intensywne kolory klocków zachęcają do tworzenia coraz to trudniejszych konstrukcji.
| Waga | 231 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 93 x 227 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 90 |
| Nr katalogowy | 118444 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9 x 4.5 x 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |