konstrukcyjne
Klocki małych geniuszy - Kwiatki
- Liczba elementów: 90
- Nr katalogowy:
118444
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
13.50 zł / szt
16.61 zł gross
Fantastyczne, unikatowe klocki rozwijające wyobraźnię oraz postrzeganie przestrzenne dziecka.
Aż 90 elementów w 10 kolorach pozwala stworzyć fantastyczne figury, zaczynając od tych prostych takich jak gwiazdka, literki i cyferki poprzez nieco trudniejszą żaglówkę, wiatrak czy samolot.
Zabawka rozwija dziecięcą kreatywność, a intensywne kolory klocków zachęcają do tworzenia coraz to trudniejszych konstrukcji.
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 90 |
| Nr katalogowy | 118444 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9 x 4.5 x 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 231 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 93 x 227 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |