konstrukcyjne
Klocki małych geniuszy - Konstrukcyjne
- Liczba elementów: 48
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
118420
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,50 zł / szt
16,61 zł brutto
Klocki sześcienne. Pobudzają wyobrażnię, rozwijają umysł i kreatywność. Z klocków można zbudować niesamowite przestrzenne figury. Idealne do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi.
| Waga | 212 kg |
|---|---|
| Wymiary | 47 x 93 x 227 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 48 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 118420 |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9 x 4.5 x 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |