konstrukcyjne
Klocki małych geniuszy - Konstrukcyjne
- Liczba elementów: 48
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
118420
- Full specification
Status: Out of stock
13.50 zł / szt
16.61 zł gross
Klocki sześcienne. Pobudzają wyobrażnię, rozwijają umysł i kreatywność. Z klocków można zbudować niesamowite przestrzenne figury. Idealne do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi.
| Weight | 212 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 x 93 x 227 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 48 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 118420 |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9 x 4.5 x 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |