konstrukcyjne
Klocki magnetyczne Basic 50 elementów
- Liczba elementów: 50
- Nr katalogowy:
005-701006
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
226,00 zł / szt
277,98 zł brutto
MAGFORMERS SET 50 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą. Za pomocą klocków wzorowanych na kształt figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle. W zabawie można korzystać z dołączonej do zestawu instrukcji lub innych przykładów zamieszczonych na stronie magformersworld.com lub własnej wyobraźni. W skład zestawu wchodzi: 26 trójkatów oraz 24 kwadraty.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 50 |
| Nr katalogowy | 005-701006 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35 x 5 x 24,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 863 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 378 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |