konstrukcyjne
Klocki magnetyczne Basic 50 elementów
- Liczba elementów: 50
- Nr katalogowy:
005-701006
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
226.00 zł / szt
277.98 zł gross
MAGFORMERS SET 50 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą. Za pomocą klocków wzorowanych na kształt figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle. W zabawie można korzystać z dołączonej do zestawu instrukcji lub innych przykładów zamieszczonych na stronie magformersworld.com lub własnej wyobraźni. W skład zestawu wchodzi: 26 trójkatów oraz 24 kwadraty.
Technical Specifications
| Brand | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 50 |
| Nr katalogowy | 005-701006 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35 x 5 x 24,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Weight | 863 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 378 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |