Klocki Kuchnia polowa Hf.14
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 130
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Kuchnia polowa Hf.14
Zestaw startowy, dzięki któremu poznasz i pokochasz Historical Collection od COBI!
W pudełku znajdziesz wszystko, co potrzebujesz do budowania historii klocek po klocku.
Model niemieckiej zaprzęgu konnego z kuchnią polową z łatwością zbudujesz przy pomocy czytelnej instrukcji opartej na prostych ikonach. Do zestawu dołączona jest figurka kucharza z epoki oraz akcesoria zbudowane z klocków COBI (chochla, kubek, menażka, butelka, bułka). Kuchnia polowa może zostać oddzielona od przodka (wozu) oraz konia. Zestaw powinien szczególnie zainteresować osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z klockami konstrukcyjnymi z COBI oraz wszystkich kolekcjonerów serii Historical Collection i budowniczych dioram! Konstrukcja stanowi również idealną bazę do budowania konnych zaprzęgów z artylerią. Entuzjaści kolekcji GREAT WAR również powinni zainteresować się tym zestawem. Niemal identyczne kuchnie polowe były używane podczas Wielkiej Wojny, a dołączona do zestawu figurka z nadrukiem na plecach jest bardzo uniwersalna!
- 130 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Model zaprzęgu konnego z kuchnią polową w skali 1:35
- Figurka
- Klocek z nazwą zestawu
- PAD PRINTED, tylko nadruki
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 130 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 2290 |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 16,8 x 8 cm |
| Pozostałe parametry | Skala: 1:35 |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 235 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |