Ładowarka indukcyjna 10W Czarna
- Moc: 10
- Rodzaj: Indukcyjna
- Wymiary:
101,5 x 6,6 cm
- Pełna specyfikacja
Ładowarka bezprzewodowa, która zapewnia szybkie i wygodne ładowanie telefonu.
Funkcjonalność:
Automatyczne działanie
Stylowy design
Bezpieczne i wydajne działanie
W zestawie kabel micro USB
Wystarczy położyć
Proces ładowania rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu kompatybilnego urządzenia na ładowarce indukcyjnej. Nie musisz wyciągać telefonu z etui, jeśli jest kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym.
Maksymalna prędkość
Zoptymalizowany proces ładowania zapewnia ładowanie z maksymalną, bezpieczną dla podłączonego urządzenia prędkością. Maksymalna moc ładowania to 10 W. Zoptymalizowany proces ładowania chroni baterię podłączonego urządzenia i dzięki temu wydłuża jej żywotność.
Stylowy wygląd
Kompaktowa ładowarka indukcyjna została wykończona wysokiej jakości wytrzymałą metalową obudową będzie świetnie prezentować się na Twoim biurku.
Specyfikacja:
Złącze micro USB
Wymiary: 101,5 x 6,6 cm
Prąd wejściowy 5 V/2 A, 9 V/1,67 A
Maksymalna moc: 10 W
Wskaźnik LED
W zestawie kabel USB-A - micro USB
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Moc | 10 |
| Rodzaj | Indukcyjna |
| Wymiary | 101,5 x 6,6 cm |
| Waga | 130 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 140 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |