Klocki F-4S Phantom II 608 klocków
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.
- Liczba elementów: 608
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Klocki F-4S Phantom II 608 klocków
F-4S Phantom II "Black Bunny" to wyjątkowy naddźwiękowy myśliwiec wielozadaniowy, który przeszedł do historii lotnictwa! Najbardziej godne uwagi i najsłynniejsze użycie wizerunku króliczka pochodzi z Navy's Air Test and Evaluation Squadron Four (VX-4) z NAS Point Mugu, CA. Eskadra ta jest odpowiedzialna za testowanie operacyjne zaawansowanych systemów samolotów. W tej roli głowa królika zdobiła ogony niektórych z najbardziej legendarnych myśliwców US Navy, w tym F-4 Phantom II. Klockowy model COBI składa się z 608 elementów, umożliwia zbudowanie kultowego samolot F-4S Phantom II w wersji "Black Bunny". Licencyjny zestaw odwzorowuje samolot w skali 1:48 z najwyższą dbałością o szczegóły. Posiada ruchome lotki, otwieraną kabinę, odpinane podwozie i uzbrojenie, a także charakterystyczne nadruki. Do zestawu dołączona jest klockowa podstawka ekspozycyjna oraz tabliczka z nazwą i skalą samolotu.
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 35-letnią tradycją
- Zgodne z normami bezpieczeństwa produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami, które nie odkształcają się ani nie blakną
- Intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- 100% nadruków, brak naklejek
- Zbuduj to!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. |
| Liczba elementów | 608 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | COBI-5899 |
| Rozmiar zestawu | Duży |
| Wymiary | 12 x 24 x 35,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Armed Forces |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 280 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |