Klocki Citroen 15CV SIX D
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 262
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Wydany na licencji motoryzacyjnego giganta z Francji słynny samochód to kawałek historii, którą zbudujesz klocek po klocku! Citroen 15CV SIX był bez wątpienia Królem Dróg! Na rynku zadebiutował w 1938 roku. Jego produkcję wznowiono po zakończeniu wojny. W 1947 roku zaprezentowano model 15CV SIX D z nowym silnikiem. Do 1954 roku powstało aż 44 tysiące egzemplarzy tego modelu.
Citroen Traction 15CV SIX D został starannie odtworzony z klocków konstrukcyjnych COBI. Auto uzupełnia pokaźną kolekcję historycznych pojazdów wydanych w modelarskiej skali 1:35.
Model składa się z 262 elementów i ma obracające się koła oraz otwierane drzwi. Zestaw zawiera wyłącznie wysokiej jakości nadruki, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnego użytkowania. Za sprawą nadruków samochód nabiera jeszcze bardziej historycznego wymiaru. Całość uzupełnia klocek z nazwą auta oraz figurka kierowcy.
Zestaw jest idealny na początek przygody z polskimi klockami konstrukcyjnymi COBI. Z pewnością zadowoli entuzjastów historii, motoryzacji a za sprawą prostej i intuicyjnej instrukcji sprawi wiele radości z budowania.
- 262 wysokiej jakości elementy
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Model samochodu
- 1 figurka
- Klocek z nadrukowaną nazwą pojazdu
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 262 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | COBI-2267 |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary modelu: 17 x 6 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Oznaczenia |
| Waga | 293 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 275 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |