gry
Gra Labyrinth.21 - nowa edycja
- Nr katalogowy:
27078
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
68,78 zł / szt
84,60 zł brutto
Teraz gra Labyrinth w nowym urodzinowym wydaniu! Świętuj z nami 35 urodziny, przemierzaj długie korytarze labiryntu, odkrywaj wspaniałe skarby i wygrywaj. Po wyłożeniu karty z labiryntem wszyscy gracze gnają po krętych, zawiłych korytarzach. Przesuwając karty ze ścieżkami, szukamy drogi do upragnionego skarbu. Ale uwaga, jeden ruch przeciwnika może zupełnie zmienić układ tunelu! Ile skrzyń ze skarbami można zdobyć? Kto jako pierwszy obwieści ich prawidłową ilość?
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 27078 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 30 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37x27x6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 1039 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 275 x 375 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |