plastikowe
Klocki Botanicals 40460 Róże
- Liczba elementów: 120
- Nr katalogowy:
40460
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
33,85 zł / szt
41,64 zł brutto
Klocki LEGO Okolicznościowe 40460 - Róże
Zestaw LEGO 40460 Róże jest doskonały na każdą wyjątkową okazję. Idealnie nadaje się jako prezent na walentynki, Dzień Matki i upominek na każdy inny dzień. Dzięki różom z klocków pokażesz drugiej osobie, że Ci na niej zależy, a gdy włożysz je do wazonu, kwiaty zmienią się w piękną, kolorową ozdobę. Ten łatwy do zbudowania zestaw zawiera dwa czerwone kwiaty, zielone liście i łodygi o regulowanej długości. Połącz go z zestawem LEGO 40461 Tulipany, aby stworzyć jeszcze bardziej kolorowy bukiet. Ten zestaw pasuje również do zestawu LEGO 10280 Bukiet kwiatów.
- Pokaż drugiej osobie, jak bardzo Ci na niej zależy. Pomoże Ci w tym zestaw konstrukcyjny LEGO 40460 Róże. Doskonale sprawdzi się jako prezent na walentynki, Dzień Matki lub upominek bez okazji.
- Zestaw zawiera dwie róże do zbudowania z regulowanymi łodygami.
- Każda łodyga ma ok. 26 cm długości, więc kwiaty będą świetnie wyglądać w wazonie.
| Waga | 145 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 200 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LEGO |
|---|---|
| Liczba elementów | 120 |
| Nr katalogowy | 40460 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14.1 x 19.1 x 4.6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Botanicals |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |