Klocki 1934 Citroen Traction 7A
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 222
- Nr katalogowy:
2263
- Pełna specyfikacja
1934 Citroen Traction 7A
Historia samochodu Citroen Traction 7A jest przewrotna. Początkowo zamontowano w nim zbyt słaby silnik, który nie wzbudził entuzjazmu. Produkowany zaledwie trzy miesiące model w okresie od kwietnia do lipca 1934 roku szybko doczekał się nowych mocniejszych jednostek napędowych. To sprawiło, że pierwsza wersja jest obecnie niczym Święty Graal wśród kolekcjonerów a początkowa wada, stała się obiektem pożądania. Samochód ten jest przodkiem wielu kolejnych aut z serii Citroen Traction, które były produkowane aż do 1957 roku! Nie musisz już dłużej szukać. Ta perełka motoryzacji może zasilić również Twój prywatny garaż.
Z zestawu 222 klocków konstrukcyjnych COBI wybudujesz klasyczny francuski samochód osobowy Citroen Traction 7A wydany na licencji Citoren w modelarskiej skali 1:35. Dzięki intuicyjnej instrukcji auto jest proste w budowie i podatne na modyfikacje. Doskonała jakość, świetne nadruki i brak naklejek to powody, dla których pokochasz ten model. W zestawie znajduje się figurka przedstawiająca żołnierza francuskiego Ruchu Oporu (fr. La Résistance Intérieure Française), który posiada nadrukowaną na ramieniu opaskę z emblematem swojej formacji oraz akcesorium w postaci pistoletu maszynowego Sten. Jest to kolejna już figurka, zasilająca szeregi nacji francuskiej. Odkrywaj historię motoryzacji, klocek po klocku!
- 222 wysokiej jakości elementy
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Model samochodu
- 1 figurka żołnierza Ruchu Oporu
- Produkt na licencji Citroen
| Waga | 265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 200 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 222 |
| Nr katalogowy | 2263 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | 12 x 6 x 5.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,5 x 6 x 20 cm |
| Akcesoria w zestawie | Figurka |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |