klawiatury
Klawiatura przewodowa PRIMO
- Model:
Primo
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,92 zł / szt
52,79 zł brutto
Klawiatura przewodowa PRIMO
Pełnowymiarowa cicha klawiatura odporna na zalania.
- Pełnowymiarowa klawiatura zapewniająca najlepszą wydajność i produktywność
- Ciche pisanie - nie przeszkadza rodzinie ani współpracownikom
- Obudowa odporna na zalanie chroni przed płynami
- Przewód o długości 1,8 m pozwala ustawić klawiaturę w dowolnym miejscu na biurku
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Primo |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 30 x 449 x 148 mm |
| Waga | 488 |
| Rodzaj | Standard |
| Video | |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 460 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |