klawiatury
Klawiatura mini ACK-3410(US) touchpad, USB
- Model:
ACK-3410
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
148,53 zł / szt
182,69 zł brutto
ACK-3410 Bardzo kompaktowa klawiatura ze zintegrowanym Smart panelem dotykowym
FUNKCJE
- Nowoczesny design w szlachetnej, matowej czarnej powłoce SoftSkin
- Nowatorski system Smart-Multitouchpad
- Pełna funkcjonalność pełnowymiarowej klawiatury
- Wysokiej jakości technologia membranowa X-Type
- Plug & Play
- Kompaktowe wymiary
| Waga | 422 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 190 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | KEYSONIC |
|---|---|
| Model | ACK-3410 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 150 x 220 x 20 mm |
| Waga | 299 |
| Rodzaj | Mini |
| Długość przewodu | 2 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |