klawiatury
Klawiatura mini ACK-3410(US) touchpad, USB
- Model:
ACK-3410
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
148.53 zł / szt
182.69 zł gross
ACK-3410 Bardzo kompaktowa klawiatura ze zintegrowanym Smart panelem dotykowym
FUNKCJE
- Nowoczesny design w szlachetnej, matowej czarnej powłoce SoftSkin
- Nowatorski system Smart-Multitouchpad
- Pełna funkcjonalność pełnowymiarowej klawiatury
- Wysokiej jakości technologia membranowa X-Type
- Plug & Play
- Kompaktowe wymiary
| Weight | 422 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 190 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | KEYSONIC |
|---|---|
| Model | ACK-3410 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 150 x 220 x 20 mm |
| Waga | 299 |
| Rodzaj | Mini |
| Długość przewodu | 2 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |