Klawiatura G Pro X TKL Lightspeed US biała
- Model:
G Pro X TKL Lightspeed
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Zasięg: 10
- Pełna specyfikacja
ZAPROJEKTOWANA WE WSPÓŁPRACY Z ZAWODOWCAMI.
STWORZONA, ABY WYGRYWAĆ.
Kolejna ewolucja klawiatury PRO, zapewniająca sprawdzoną przez mistrzów wydajność i niezawodność technologii bezprzewodowej LIGHTSPEED, przy zachowaniu formy bez klawiatury numerycznej, zaprojektowanej z myślą o rywalizacji na najwyższym poziomie.
SPRAWDZONA W MISTRZOSTWACH TECHNOLOGIA LIGHTSPEED WIRELESS
Wydajność. Prędkość. Niezawodność. Graj i wygrywaj dzięki sprawdzonej w turniejach wydajności bezprzewodowej technologii LIGHTSPEED i podłącz obsługiwaną mysz i klawiaturę za pomocą jednego adaptera.
DOPASOWANIE I STEROWANIE
Jest wyposażona w programowalne klawisze, podświetlenie RGB z LIGHTSYNC, przycisk trybu gry i nową funkcję blokady trybu gry, a także sterowanie multimediami i pokrętłem głośności. PRO X TKL pozwala Ci przejąć kontrolę na drodze do zwycięstwa.
GOTOWA NA ZWYCIĘSTWO
Zaprojektowana dla profesjonalistów, aby wygrywać mistrzostwa, z kontrolą trybu gry, podwójnymi nakładkami na klawisze PBT, standardowymi układami klawiatury zapewniającymi kompatybilność z 3P oraz opcjami łączności LIGHTSPEED, Bluetooth i USB.
SERIA PRO
Sprzęt z serii PRO został zaprojektowany do grania na najwyższym poziomie. Każdy element tej kolekcji jest budowany we współpracy z najlepszymi graczami e-sportowymi na świecie i zaprojektowany, aby wygrywać.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Model | G Pro X TKL Lightspeed |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasięg | 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 34 x 352 x 150 mm |
| Pozostałe parametry | Kompatybilność:
|
| Rodzaj | Standard |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.8 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 410 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |