przetwornice
Przetwornica samochodowa 12V 150W
- Napięcie wejściowe (maks.): 16
- Napięcie wyjściowe (maks.): 230
- Moc ciągła: 150
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
73,40 zł / szt
90,28 zł brutto
EG-PWC150-01 Przetwornica samochodowa 12V, 150W
Moc gniazda sieciowego dostępna w Twoim samochodzie. Praktyczny port USB umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (maks.) | 16 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Moc ciągła | 150 |
| Moc chwilowa | 300 |
| Napięcie wejściowe (min.) | 10 |
| Wymiary | 156 x 76 x 76 mm |
| Waga | 500 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia |
| Waga | 533 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 115 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |