klawiatury
Klawiatura Basics Bluetooth US
- Model:
Basics
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
63,85 zł / szt
78,54 zł brutto
Bezprzewodowa klawiatura Bluetooth
Ultracienka bezprzewodowa klawiatura Bluetooth do komputera, laptopa, tabletu lub smartfona.
| Waga | 362 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 290 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Basics |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Zasięg | 10 |
| Wymiary | 286.5 x 121 x 22 mm |
| Waga | 293 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Mobilna |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |