klawiatury
Klawiatura Basics Bluetooth US
- Model:
Basics
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
63.85 zł / szt
78.54 zł gross
Bezprzewodowa klawiatura Bluetooth
Ultracienka bezprzewodowa klawiatura Bluetooth do komputera, laptopa, tabletu lub smartfona.
| Weight | 362 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 290 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Model | Basics |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Zasięg | 10 |
| Wymiary | 286.5 x 121 x 22 mm |
| Waga | 293 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Mobilna |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |