Gaming
Kierownica T598-X EU TYPE C
- Pedały gazu i hamulca: Tak
- Drążek zmiany biegów: Nie
- D-pad: 4-kierunkowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 644,55 zł / szt
2 022,80 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thrustmaster |
|---|---|
| Pedały gazu i hamulca | Tak |
| Drążek zmiany biegów | Nie |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wymiary | 31 x 30 x 27 cm |
| Liczba przycisków | 23 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Xbox One |
| Kolor | czarny |
| Waga | 12200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 420 x 365 x 350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |