Gaming
Kierownica T598-X EU TYPE C
- Pedały gazu i hamulca: Tak
- Drążek zmiany biegów: Nie
- D-pad: 4-kierunkowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
1 644.55 zł / szt
2 022.80 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Thrustmaster |
|---|---|
| Pedały gazu i hamulca | Tak |
| Drążek zmiany biegów | Nie |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wymiary | 31 x 30 x 27 cm |
| Liczba przycisków | 23 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Xbox One |
| Kolor | czarny |
| Weight | 12200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 365 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |