Gaming
Kierownica T150 PS4/PC
- Pedały gazu i hamulca: Tak
- Drążek zmiany biegów: Nie
- Kąt obrotu (maks.): 1080
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
588,65 zł / szt
724,04 zł brutto
Oficjalny symulator wyścigowy składający się z kierownicy oraz dużego zestawu pedałów w komplecie. Układ napędu posiadający regulowane, siłowe sprzężenie zwrotne zapewniające niezwykle realistyczne odczucia podczas jazdy. Dzięki odczytowi optycznemu z 12-bitową rozdzielczością charakterzuje się wysoką precyzją.
| Waga | 5300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 315 x 340 x 345 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thrustmaster |
|---|---|
| Pedały gazu i hamulca | Tak |
| Drążek zmiany biegów | Nie |
| Kąt obrotu (maks.) | 1080 |
| Force feedback | Tak |
| Wymiary | Średnica koła: 28 cm |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |